Türkova 2319/5b, 149 00 Praha Chodov, Česká republika      

info@2be-group.cz  | 

© 2017 by 2be-group

OBCHODNÍK MĚSÍCE ÚNORA

Eva Hingarová

Hypoteční specialista CHA Praha Truhlářská

 

Eva se dostala k financím hned po vysoké škole. Nejdříve pracovala v bance na Slovensku. V žaludku jí však ležela nedokonalost tamnějšího bankovního IT systému a díky její vytrvalé kritice ji IT společnost nakonec zaměstnala. Zde také potkala svého životního partnera (manžela) Petra, za kterým se přestěhovala do Prahy a má s ním krásného syna.  

 

Po mateřské dovolené řešila komplikace s hlídáním a jediná akceptovatelná varianta pro ni byla návrat do světa financí. Začala pracovat jako hypoteční specialista v Hypocentru Modré Pyramidy, kde se potkala i se svou současnou manažerkou Terezou Kouklovou.

 

Celkem má Eva praxi ve financích 6 let. Do Projektu Chytrých adres šla především díky Tereze. Doslova: “Tereza má šílené nápady a já jí věřím”.

 

Eva se specializuje na hypotéky, podnikatelské úvěry a ráda řeší komplikovanější obchodní případy. Má ráda široký rozhled a dlouhodobě jí v obchodě funguje upřímnost ke klientům. Raději přijde o obchod, který si klient může výhodněji uzavřít jinde, než aby uzavřela za každou cenu. Díky tomuto přístupu jí dobře fungují obchody z doporučení a velmi pozitivně hodnotí i crossell v rámci jejich týmu. Evu na práci baví hlavně komunikace s lidmi.

 

Největší výzva v branži? “Být si jistá sama sebou v jednání s klienty.” Dlouho nemluvila česky. Nyní má češtinu perfektní (pozn.red.).

 

Co jí nejvíce pomáhá v práci? Používá ToDo list napsaný na papír tak, aby na nic nezapomněla.

 

Eva o sobě říká, že je velmi tolerantní v soukromém i pracovním životě. Ale velmi kritická, pokud se jí něco nelíbí. (pozn.redakce: “Potvrzuji z vlastní zkušenosti :-) )

 

Ve volných chvílích se věnuje své rodině a až to zdraví dovolí, tak se těší, že moci začít opět běhat.

BODY