Türkova 2319/5b, 149 00 Praha Chodov, Česká republika      

info@2be-group.cz  | 

© 2017 by 2be-group

OBCHODNÍK MĚSÍCE ÚNORA A ČERVNA

Eva Hingarová

Hypoteční specialista CHA Praha Truhlářská

 

Eva je obchodnicí s dlouholetou praxí. Ostatně to jste si mohli přečíst v únorovém rozhovoru, protože Eva tuto soutěž vyhrála již podruhé a co do počtu se tak dotáhla na Honzu Matějíčka, který sdílí stejný počet vítězství. Je jasné, že v obchodě neplatí coby, kdyby, ale tento měsíc mohl padnout rekord, co do výše produkce, protože chybělo málo a Eva mohla atakovat hranici 450 bodů. Nestalo se tak a Eva má připravený velmi dobrý základ do dalšího měsíce.

Na první pohled se u Evy za ty 4 měsíce nic nezměnilo. Až tedy na to, že její tchýni pořídili kotě :-) . Zdání však klame. Eva si nastavila rozvojové cíle a nakonec jsou to tyto dva nejdůležitější. Naučit se více delegovat rutinní úkoly a naučit se relaxovat. 

Máš nějaký pravidelný pracovní režim?

"NE"

Je zajímavé pozorovat, jak se významně liší obchodní styly našich nejlepších poradců. Například Eva a Honza mají úplně jiné organizační návyky a nástroje. Eva používá ke své práci jedinou pomůcku. ToDo list, který si připravuje dopředu. Nepotřebuje k tomu žádnou aplikaci ani nic podobného. Má svůj blok, a do něho si zapisuje věci, které daný den či několik dní dopředu bude řešit. Pokud je jich hodně, pracuje s prioritami a podle toho úkoly řeší. Nemá žádné pevně stanovené bloky. Hodně čerpá ze svého obchodnického citu, na kterém pracuje 13 let. Sama říká, že tato profese je tak dynamická, že nemůže mít pevně stanovené bloky. Dnes by ji třeba 2 hodiny na telefonování stačili, ale zítra určitě ne a může to být úplně jinak.

Evo držíme palce k dalšímu skvělému výsledku

Eva se zaměřuje hlavně na poradenství v rámci hypoték a proto jsme se bavili i změnách na tomto trhu. ,,spousta klientů je nebonitních. Nedosáhnou na to, co by chtěli. Dá se to obejít úvěrem ze SS, pokud je bonita" . Přesto, že se zdá, že doba tomuto produktu nenahrává, na výsledcích to není vidět. Eva mi prozradila, že jí fungují stále stejné zdroje. Doporučení z realizovaných případů. Dokonce uvedla klienta, od kterého má již !!! 7 !!! sjednaný úvěr a to ji dělá radost. Může za to především poradenská péče a přístup ke klientovi. Druhým zdrojem jsou tipy od realitek, které má na sebe Eva navázané. Dostala také již 3 obchodní případy z Hypocentra MP a jeden z nich je již dokonce uzavřený. Dle jejích slov to byl úžasný klient a naprosto výborná komunikace s ním. 

Procházíš nějakým obchodním rozvojem?

 

"Prostor na zlepšování je vždy. Hlavně co se týče tvrdých dovedností. Hodně studuji podmínky u bank.

Je něco nového, co jsi se v poslední době naučila?

"Snažím se více zabývat podnikatelskými úvěry. Měla jsem jeden složitý obchodní případ, podnikatelský úvěr, který jsem vyřešila jako úvěr pro soukromou osobu, tedy na rodné číslo, místo na právní subjekt".

BODY